Partneři:


Naše hlavní trenérka a majitelka taneční školy se narodila v roce 1979 v Bruntále. Zpočátku se věnovala moderní a sportovní gymnastice. Časem jí však začal více zajímat tanec, a to taneční styly DISCO DANCE a HIP-HOP. Začínala v taneční skupině Bronxx Bruntál, poté Efecto Bruntál a nakonec přestoupila do taneční školy BEAT UP studio 6 Brno. Následovala celá řada úspěchů jak v České republice, tak i ve světě. Byla několikanásobnou finalistkou mistrovství České republiky a samozřejmě i extraligy. Od roku 1997 téměř pravidelně reprezentuje Českou republiku na světových soutěžích. Jejím největším úspěchem bylo 4. místo na mistrovství světa - sólo ženy.
V roce 1999 byla pozvána do Slovinska, kde pak vyučovala hned v několika tanečních školách. Její tanečníci dosáhli 7-násobného titulu mistrů Slovinska a v roce 2001 se stali vícemistry světa. Ve Slovinsku se mimo jiné podílela na choreografii k "Miss Slovinska 2001", vystupovala ve videoklipech a zahrála si i ve filmu.
V roce 2002 se vrátila zpět do vlasti a v Jablonci nad Nisou si splnila sen a otevřela si svou vlastní taneční školu. Hanka má již téměř patnáctiletou zkušenost s výukou dětí. Za svou kariéru učila tisíce tanečníků všech věkových kategorií. Je uznávanou choreografkou a také porotkyní na soutěžích Czech Dance Organization.